Про нас

Компанія "Господиня" була заснована в 2008 році. Напрямок діяльності - продаж товарів для дому і, зокрема, для кухні, в тому числі і професійної. З 2009 року наша компанія є офіційним дистриб'ютором продукції ТМ Zeller (Німеччина), а також ексклюзивним дистриб'ютором товарів іншої німецької компанії ТМ Kesper.

 

Необхідно відзначити, що на сьогоднішній день компанія "Господиня" має найширший асортимент ТМ Zeller і ТМ Kesper в Україну, і він регулярно оновлюється залежно від уподобань наших партнерів, кінцевого споживача і результатів аналізу існуючих пропозицій на ринку.

 

Наша компанія працює з різної сегментами роздрібного і оптового рітейлу і з кожним місяцем розширює частку своєї присутності на ринку України. Пропоновані нами товари мають стабільний попит і гідно оцінені українськими споживачами. Детально ознайомитися з умовами співпраці ви можете, зателефонувавши за телефоном, вказаним у наших контактах.

 

Наші фахівці зможуть не тільки розповісти про існуючі умови роботи, але і зробити рекомендації по асортименту. Можливі варіанти поставки товару, відсутнього на території України в момент вашого звернення, ексклюзивно для вас. Крім цього, компанія "Господиня" готова розглянути ваші умови співпраці і пропозиції.

 

Чекаємо ваших дзвінків і сподіваємося на продуктивне взаємовигідне співробітництво.


Про нас
Новинки
Акція
Корисне
Контакти
Каталог
Гарна ванна кімната
Сучасна кухня
Інтер"єр, подарунки
Святковий стіл
Дрібні меблі
Партнери
Заявка на співпрацю
Контакти